IMATRA 2017

Pagājušās nedēļas nogalē 16.06. - 18.06. , Somijas pilsētā Imatra, tika aizvadīts Pasaules čempionāts GT15 laivu klasei un 2 Pasaules čempionāta posmi F4 laivu klasei, kā arī vietējais čempionāts GT30, SJ10 un Marino Swing laivu klasēm.
GT15 Pasaules čempionātā kopā piedalījās 29 piloti. Latviju pārstāvēja  6 sportisti no 4 dažādiem klubiem : Laura Lakovica, Lauris Badauķis, Kārlis Degainis, Nils Slakteris, Miks Zaharčenoks un Roberts Minings.

Mūsu kluba sportistam Laurim Badauķim nedaudz pietrūka, lai iekļūtu GT15 A fināla grupā, bet tas nemazināja viņa vēlmi piedalīties un cīnīties par labu vietu arī GT15 B fināla grupā. Lauris savā grupā kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu,kā arī ieguva daudz noderīgas pieredzes piedaloties šāda mēroga sacensībās.

Liels prieks arī par pārējiem sportistiem no Latvijas, kas uzrādīja ļoti labus rezultātus kopvērtējumā, neskatoties uz dažādām tehniskām ķibelēm un sodiem.

Pasaules čempionāta titulu GT15 klasē šogad izcīnīja Zviedrijas sportists Adam Wrenkler, kas saspringtā cīņā aiz sevis atstāja iepriekšējā gada čempionu ,Igaunijas sportistu Stefan Arand un 3. vietā arī Igaunijas sportistu Georgi Iljin.

F4 laivu klasē Latviju pārstāvēja Jūrmala Racing Team pieredzējušais pilots Ņikita Lijcs, kas 1. posmā starp 16 dalībniekiem izcīnīja 3. vietu , un 2. posmā 2.vietu.