Latvijas ūdens motosporta čempionu apbalvošana

 Pagājušo sestdien 12.03.2016, Liepājas Olimpiskajā centrā, notika Latvijas ūdens motosporta čempionu apbalvošana un 2015 gada sezonas noslēgums.

 

 Lai arī 2016 gada sezonas atklāšana vairs nav aiz kalniem un pirmās sacīkstes Liepājā ieplānotas jau 7 maijā, pagājušās sezonas rezultātu apkopojums neizpalika un tā pat kā katru gadu ūdens motosportisti tika aicināti uz kopā sanākšanu un labāko sportistu apbalvošanu.

 

Starp daudzajām laivu klasēm vēlamies atzīmēt, ka  mūsu kluba “ART Racing” piloti  Kārlis Degainis un Andis Ratnieks pirmajā sezonā, abi ierindojās ceturtajās vietās attiecīgi GT-15 un O-350 laivu klasēs, taču ar visaugstāko sasniegumu mūs priecēja laivu klases FR-1000 pilots Lotārs Millers, kurš ieguva Latvijas čempiona titulu, otro vietu izcīnīja Lotāra meita Ieva Millere, kura pārstāv Bauskas klubu “Mēmeles sports” un trešajā vietā ierindojās Jelgavas kluba “Paisums” pilots Jānis Kuķalks.

 

Komandu vērtējumā  “ART Racing” ieguva ceturto vietu, un lai arī līdz trešās vietas ieguvējai “Jūrmala Racing Team” bija salīdzinoši daudz punktu, komanda ir optimisma pilna par vietu uz goda pjedestāla pacīnīties 2016 gada sezonā.

 

ART Racing komandas sastāvs ir papildināts ar diviem sportistiem no Lietuvas, Gintaras Marcinkus, laivu klasē OSY 400 un Rolandas Kavaļauskas  FR-1000 gliseru klasē, kā arī Dāvis Aupe no Pārogres pārstāvēs “ART Racing” ar FR-1000 !