ART Racing aicina ikvienu interesentu uz Aizkraukles Sporta Halli!

Sadarbībā ar Aizkraukles “Sporta Halli” šobrīd piedāvājam apskatīt dažas no ART Racing laivām ikvienam interesentam Sporta Hallē. Laivu ekspozīcija būs pieejama līdz pat gada beigām tādēļ ikviens ir laipni aicināts apskatīt laivas tuvumā.

Ekspozīcijā apskatāmas trīs laivas, divām, no kurām tiek meklēti jauni piloti.
GT15 klases laivai meklējam jaunākos sportot gribētājus vecuma grupā no 10-16 gadiem. Vecuma grupā no 16- uz augšu meklējam pilotu tā saucamajai ceturtajai formulai uz ūdens jeb formula F4S. Ja ir sajūta, ka tas varētu būt priekš Jums kontaktējieties ar kluba vadītāju Andi Ratnieku ar e-pasta starpniecību andis@maskiner.lv

Visbeidzot, ekskluzīva ziņa- jāsāk gatavoties laicīgi - klubs ART Racing, sadarbībā ar Aizkraukles novada domi ir ieguvis tiesības 2016. gada 30. - 31. jūlijā organizēt Eiropas čempionāta posmu FR-1000 gliseru un O-350 skuteru klasēs ar ātrāko Eiropas sportistu piedalīšanos, no Vācijas, Itālijas, Ungārijas, Čehijas, Anglijas un citām Eiropas valstīm. Šis būs sen nebijis pasākums Aizkraukles sporta dzīvē, kur ikvienam skatītājam būs iespēja just līdzi saviem novadniekiem trasē!